Ilmad on läinud üha ilusamaks ja soojemaks. Mäe Aiandustalus Lüllemäe külas on ostjaid ootamas esimesed kevadekuulutajad.

Praegusel hetkel on pakkumisel külmakindlad kannikesed ja võõrasemad. Hind 0,50€/tk. Samuti pakume kannikese ampleid 7€/tk. Kui on soovi, küsige juba ka teiste liikide taimi.

Sedamööda kuidas ilmad järjest soojemaks lähevad, täieneb ka meie poolt pakutavate taimede sortiment. Meie kasvatatavate liikide nimekiri on päris pikk.

Rippuvad (amplitesse sobivad taimed): puispetuunia, ripp-petuunia, tiiviklill, bacopa, ripp-begoonia, ripp-raudürt, ripplobeelia, ripp-maasikas, hõbepael, thunbergia.

Peenrasse sobivad taimed: liisu, aliiseke, peenrapetuunia, lobeelia, alatiõitsev begoonia, peiupoiss, nelk, raudürt, hõbeleht, Uus-Guinea liisu, roosbegoonia, mugulbegoonia, roosõieline liisu, võõrasema, picobella, päsmaslill, mätashari, sarvkannike, gasaania, daalia, kuldkakar, hall salvei, hõbekakar, ponisaba, lõvilõug, kress, kosmos, hiidhirss.

Kõigist liikidest pakume erinevaid sorte ja värve.

Lisaks on meil pakkuda ka erinevad valmis lilleamplid: ripp-petuunia, puispetuunia, ripp-raudürdi, ripp-maasika, ripp-begoonia jpm. amplid.

Köögiviljadest pakume poolpikka salatikurki „Passandra“.

Eriolukord:

Seoses eriolukorraga, oleme meiegi pidanud tarvitusele võtma meetmed, et kaitsta endid ja ostjaid võimaliku nakatumise eest.

  • Võimalusel teatage oma ostusoovist meile telefoni või sõnumi teel.
  • Tellitud lilled saame teile kontaktivabalt koju tuua.
  • Kui on soovi, saab tulla ka kohapeale ise lilli valima. Nagu teisteski müügikohtades, kehtib ka meil 2+2 reegel ja palume ostjatel olla mõistvad.

Kontakt:

  • +372 510 9435

    +372 5395 4727

  • Lüllemäe küla, Valga vald, Valgamaa