Kirjeldus

VÕIMALIK VAHETADA KUNI 36 000 EUROT MAKSVA KORTERI VASTU

Kogupind 278,5 m², kinnistu, kivimaja

Nodimäe on keset Lüllemäe alevit asuv endine kauplus-baari hoone. Kinnistu on logistiliselt väga hea asukohaga Karula rahvuspargi läheduses.

Tegemist on ajaloolise majaga. Maja on ehitatud arvatavasti 15. sajandil, endine kõrtsihoone (“kerikukõrts”). 1926. a ehitati maja ümber seltsimajaks. Nõukogude ajal tegutses hoones küla raamatukogu, rahvamaja-kultuurimaja, kauplus. 1964. a ehitati talli peale teine korrus, mis vajab renoveerimist. Tänasel päeval on olemas ka kolmas – ärklikorrus, mis on võimalik välja ehitada. Teine ja kolmas korrus sobib külalistemaja rajamiseks. Maja sobib ideaalselt äritegevuseks, asub küla südames.

Kõrval kauplus ja kultuurimaja. Tagahoovis küla lõkkeplats, külakiik, helikojaga peoplats. Kinnistul asub ka suur kuur koos võlvitud keldriga all.

Olemas tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Majas hetkel ahiküte, võimalik liituda maja kõrvalkinnistul asuva keskküttesüsteemiga. Elekter 3x 32 A.

Kinnistu läheduses olemas kauplus, kultuurikeskus, kool, lasteaed, bussipeatus, vallamaja, hooldemaja ja külaraamatukogu. Alevis vajadus kohviku või baari järele.

Lisainfo: elekter, tööstusvool, parkimine tasuta, kanalisatsioon
Sanruum: tsentraalne vesi
Küte ja ventilatsioon: ahjuküte
Side ja turvalisus: Internet, valvesüsteem paigaldatud, valvesüsteem paigaldatud
Ümbrus: kattega teed

Andmed:

Hind: 23 000 €

  • Korruste arv:

  • Üldpind: 278.5 m2

  • Krundipind: 1075 m²

  • Kirikumõisa tee 3, Lüllemäe, Valga vald, Valgamaa

  • Ahjuküte

  • Seisukord: vajab renoveerimist

Kontakt:

Pildid: