Kirjeldus

LAANEMETSA VILLA!

Kinnistu, palkmaja, kogupind 605,1 m²

Tõenäoliselt Eesti kõige parem kinnisvara pakkumine!

Otsige ükskõik millisest kinnisvaraportaalist kuulutust kus müüakse 160 aasta vanust ajaloolist hoonet suurusega üle 300 m2, millega kaasneb 250m2 pööning balletisaali jaoks, kanalisatsioon, veetorustik, elekter, oma saal, lava, kolm wcd, saun, duširuumid, oma kartulimaa, maasikapeenrad, noored õunapuud, krunt mis on suurem kui Tallinna Raekoja plats, lõputud marja ja seenemetsad, uskumatult ilusad ujumiskohad ja veel palju teisi mõnusaid asju mis teevad ühest majast KODU ja olemisest, PÄRIS ELU ja seda kõike vähem kui 80 000 euri eest ja siis veendute, et see on ainus ja parim Eesti kinnisvara pakkumine.

Kas sinu kodu võiks olla suur, ilus, romantiline, asuda kaunite Lõuna-Eesti kuplite vahel? Video majast ja piirkonnast

Selle koha peamised eelised:

 1. Asukoht- Tallinnast piisavalt kaugel, mis hoiab sind rumalustest ja tehis sõpradest mõnusalt eemal.
 2. Asukoht- Karula rahvuspargi lähedal, kõrgete põlispuude ja Lõuna-Eesti kuplite vahel. Ümberringi järved, RMK matkateed, kanuujõgi ja kaunid kõrgete puudega metsad, kus marjul ja seenel käia.
 3. Suur ilus 1855. aastal ehitatud maja- ruumi nii heade mõtete kui sõprade jaoks. Sinna mahub ka mitu peret korraga suvitama.
 4. Kunstnik Tarmo Ladva renoveeritud, kujundatud, avar, hubane, kodune. Kaks eraldi tiiba, kus elada (kui on erinevad pered nt), keskel saal ja köök.
 5. Tee on lähedal, suvilasse ei pea minema läbi porise tee.
 6. Võimalik ühineda valguskaabliga (kes tahab tööd teha :))
 7. Erinevalt teistest tavalistest maal olevatest vanadest suvilatest, on seal olemas kanalisatsioon, soe vesi, saun. Lisaks on võimalik vett väga lihtsasti talveks ja nädalavahetusteks välja lasta. Veetorus trassisoojendus kaabel.
 8. Suur ja avar pööning 250 m2 väljaehitamiseks (projekt olemas), veevõtukohad, kanalisatsioon, elekter viidud. Oma tantsusaali, majutuse või firma suvekontoriks.
 9. 100m² viinamarjaterrass, kus hommikukohvi juua ja sõpradega einestada.
 10. Suvila (endise koolimaja) kahe tiiva keskel on suur saal koos lavaga, kus saab korraldada laagreid, koolitusi, vmt. Ideaalne koht ka suvekohviku pidamiseks. Saalil uus õlitatud 4cm kuuselaudadest laudpõrand. Koos teise korrusega hoones ruumi üle 500 m2

Hoone asub Valga-Võru maantee ääres 25. kilomeetril väikese mäe otsas põlispuudega pargis. Hoone põhikorruse pindala on 305 m², millele lisanduvad viinamarjade terrass (100 m²) ning pööning 250m². Tahutud rõhtpalkidest puhasnurgaga laotud hoonel on paekivisokkel, rõhtlaudadest välisvooder ja terasplekist viilkatus. Hoone keskel asub saal koos lavaga.

Lisaks lavaga saalile ja köögile on hoones 8 tuba. Uued uksed (11tk) ja aknad (27 tk) on tellitud vanade eeskujul. Vanad uksed (6 tk) ja sepisuksehinged korrastatud. Hoonet köeti 10 ahjuga, tänaseks on vanad plekkahjud asendatud kaminate ja pliidiga. Puitraamidest pakettaknad, säilinud kõik vanad laudislaed. Saali seintes puhastatud vana palk, ülejäänud ruumides krohvitud seinad. Uus elektrijuhtmestik, signalisatsioon, naabrivalve, kanalisatsioon, elektrikerisega saun, 2 duširuumi, 3 wc-d, köök ja 3 esikut. Olemas uus ehitusprojekt, mis hõlmab ka pööningu väljaehitamist. Pööningule viidud 2 wc ja duširuumi kanalisatsiooni väljavõtet, vee väljavõtted, elekter, põrandatalad. Enamuses ruumides, kaasaarvatud saali põrandate talad väljavahetatud.Saali põrand 4 cm paksusest kuuselauast, enamus teiste ruumide põrandatest kaetud õlitatud kasepuust vineerparketiga. Hoonest 40 m kaugusel asub valguskaabli ühenduskoht. Elektrivarustus 220/380V 20 A.

Palju ilusaid jalgrattateid, kanuu jõgi, rikkalikud marja-seenemetsad, palju väikeseid metsajärvi ja ujumiskohti, suurepärased matkarajad, kuppelmaastikud, looklevad Nipernaadi rajad, Karula rahvuspark, Koiva puisniidud, rikkalik pärandkultuurikoht.

Ja muidugi sobib see maja hästi firmale suvekontoriks või koolituskeskuseks. Alla korrusele saab teha tööruumid kevadest suveni 20 inimesele ja pööningule 20 inimesele majutusruumi või ruumid. Majani on toodud ka valguskaabli väljavõte. Mõnu ja metsikud mõtted töötajatelt ja kasum firmale kokkuhoitud kontoripinna üürilt linnas pealekauba.

Siit leiad meie küla kõige lahedamad inimesed www.parmu.ee/ökoküla/

Igasuguse lisainfo saamiseks palun helistage või kirjutage e-kiri. Kinnistuga tutvumiseks palume aja eelnevalt ette broneerida!

 

Lisainfo: uus torustik, kõrged laed, terrass, vesi, elekter, garderoob, mööbli võimalus, mööbel, tööstusvool, kõrvalhoone, panipaik, pööning, seinakapp, uus elektrijuhtmestik, parkimine tasuta, sileplekk-katus
Köök: puupliit, köögimööbel
Sanruum: wc ja vannituba eraldi, saun, dušš, boiler, pesumasin, lokaalne vesi
Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, kamin
Side ja turvalisus: Internet, video valve, valvesüsteem paigaldatud

Andmed:

Hind: 98 000 €

 • Tubade arv: 8

 • Magamistube: 4

 • Korruste arv: 1

 • Üldpind: 605.1 m²

 • Krundipind: 7139 m²

 • Ehitusaasta: 1855

 • Koolituskeskuse, Laanemetsa, Valga vald, Valgamaa

 • Puuküte

 • Seisukord: heas korras

Kontakt:

Pildid: