Restoran Kolm Sõsarat
Teade
13.01.2023

Restoranide broneerimiskeskkond DinnerBooking tõi uue aasta algul välja 10 Eesti restorani, kes avaldasid külastajatele möödunud aastal enim muljet. Lüllemäel tegutsev restoran Kolm Sõsarat pälvis edetabelis kõrge teise koha.

“Oleme Lüllemäel tegutsemise aja jooksul andnud endast parima, et olla pidevas arengus nii kokakunstis, jätkusuutlikes valikutes kui ka teeninduses. Seejuures pühendumine meie külalistele nii maitseelamuse kui ka külalislahkuse pakkumisel on just see miski, mis meid aina paremaks saama innustab. Oleme väga liigutatud, et meie külalised on meid nõnda lahkelt tunnustanud,” ütles restorani majaperenaine Triin Vissel.

Broneerimissüsteemi DinnerBooking Eesti restoranide edetabeliga saab tutvuda siin: https://eeblog.dinnerbooking.com/top/eesti-restoranid-2022-top-10-tutvu-edetabeliga-siin

Restoran Kolm Sõsarat esindab tänapäevast isikupärast kokakunsti ning hoiab au sees kohalikku kõrgekvaliteedilist toorainet ja Eesti köögi pärimust, toimides ja toimetades jätkusuutlikkuse printsiibil. Restoran kuulub Põhjamaade restoranide teejuhi White Guide parimate restoranide hulka. Restorani koduleht: www.kolmsosarat.ee.

 
 
Foto: Erakogu