Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

25. juuni kell 12.00 kuni 26. juuni kell 12.00 Vahil Kallikülas Elumaitse Suvepäevad Looduses

 

Kutsume Sind tähistama jaanipäeva Valgamaal imearmsas talukohas. Tule üksi või sõpradega. Oled igati oodatud meiega veetma koos ühte mõnusat päeva, mis sisaldab toortoitu ja kogemuste jagamist, helirännakut, paitavaid puudutusi eeterlike õlidega ning mõnusat seltskonda. Lubame loodusel ennast hellitada ning helidel viia ennast rändama.

  • Elavad Maitsed kostitavad kõige hea ja paremaga, mis loodus oma andidena meile jagab. Tutvustame toortoitu ning jagame elustiili, mis hoiab mõnusas voos ja loob suuremat kergust kehas, et liikuda kaasa uuemates energiates vabamas voolus. Toortoit ehk elus toit aitab aktiveerida DNA-d, et avalduks inimese suurem potentsiaal maises plaanis loomiseks. Jagame oma kogemust ja muutusi, mis on selline elustiil meie ellu toonud.
  • Lõõgastume helide saatel ning lubame neil juhatada ennast rändama. Mängime gonge ja kristallkausse ning teisi müstilisi instrumente. Helid aitavad kogu kehal lõõgastuda ning terveneda.
    Gongi helid mõjuvad ergutavalt lümfivereringele ning kutsuvad esile kehasiseseid muutuseid rakutasandil.
  • Eeterlikud õlid tuletavad kehale meelde isetervenemise võimet. Eeterlikud õlid on reaalsuse loome vahendid, mis vabastavad emotsiooni tunde eest, et tunne saaks hakata kujundama meie tegelikkust. Omamoodi toetavad helid õlisid antud protsesside juures ja aitavad üheskoos luua tervikliku kogemuse pildi.

Elus toit ja helid koos õlidega puhastavad meid muutes meeled erksamaks. Taastub algne puhas olek. Eeterlike õlidega protseduurid tervendavad keha näärmesüsteemi luues mõnusamat kohalolu.

 

Ööbimine toimub saunamajas (avatud ruum) või ühises telgis. Võta kaasa magamise asjad.

Järgmisel hommikul kavas kehalise liikumise protseduurid, ujumine ja hommikusöök.

Osalustasu laagri eest on 75€ (sisaldades toitu, helivanni ja õliprotseduure)

Registreerimine: mirjam@elumaitse.ee

NB! Laager on lastesõbralik.

Kohale leiab tee läbi asukoha kaardil: https://goo.gl/maps/tquMrkxgPuYeuKeR6

 

Teile loovad tunnet Mirjam ja Simo, kes tegelevad toortoidu, eeterlike õlide ja helide maailma kogemisega. Kahepeale loovad nad atmosfääri, mis on hoidev ja laetud peene informaatikaga, et paremini õppida tundma inimkeha. Nad on söönud aastaid elavat toitu ja olnud teekonnal puhastamaks oma kehasid, et tajuda veel paremini ümbritsevat maailma. Mirjamit ja Simot saadavad loovad helid kaardistades universumi algmaterjali, mis koosneb peenetundelistest sageduse vahemikest. Üheskoos loovad nad ruumi, kus kõik on oodatud väljendama oma tegelikku olemust.

Võõrustab perenaine Merike, kes on põline linnavurle ja elab 5ndat aastat metsade rüpes, et olla rohkem loodusega koos ning õppida tundma oma loomust. “Soovin tuua elusat toitu oma ellu aina enam ning eeterlikud õlid on mind viimastel aastatel imeliselt toetanud. Vahi talu perenaisena on mul siiras rõõm võõrustada oma külalisi ning pakkuda neile lõõgastust ja meelerahu.”

 

Sündmuse Facebook´st leiab SIIT