Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

20. mai kell 19.00 Mõniste Rahvamajas Komöödiõhtu Alle-Saija Teatritaluga

 
Teatriõhtu pakub kaht lõbusat etendust. Näha saab uuslavastust “Piibujutud” ja kontorikomöödiat “Arenguvestlus”. Laval Alle-Saija Teatristuudio: Imbi Pallo, Karin Ulst, Liivia Vaas, Doris Pavlov ja Ingrid Ulst.
 
“Piibujutud” koosneb kolmest lõbusast lühiloost. Volli on tavaline mitte kõige terasem vanamees, kes ajab asju iseenda tarkusest ja on kuraasi täis. Seda muidugi seni, kuni silmapiirile ilmub tema kuri naine Vanda, kellele juba vastu ei vaielda. Siis muutub Volli väga murelikuks. Õnneks ei ole Volli oma mures üksi, sest tal on ka naabrimees Värdi – meie aja Joosep Toots, kelle pea lõikab nagu koorelahutaja.
 
“Arenguvestlus” on inspireeritud kontoris tegelikult sündinud lugudest. Lavastus naerab kontorirutiini, tahumatute ülemuste ja veidrikest töötajate ning kõlava nimega sisutute tegemiste üle kontoris. Kohvinurgas kohtuvad kolm rahulolematut kontoritöötajat: pensionieelikust personalitöötaja Larissa, tülpinud keskastmejuht Erika ja naiivne esoteerikust infosekretär Juta. Kõigil on oma mured ja kiiksud, mida kohvinurgas jagatakse. Lisaks on kontoris käimas arenguvestlused, millega igal naisel on oma suhe.
 
Etenduste vahel avatud kohvik.
 
 
Eelmüügipilet 10€; kohapeal 15€
 
Sündmuse Facebook´st leiab SIIT