Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

12. detsembril kell 10.00-14.00 Mõniste Talurahvamuuseumis Jõluprogramm

 

Jõuluprogramm “Kriis Jõulumaal ehk mis saab Jõuluvanast?”

Hei-hoo, väikesed ja suured – VAJAME TEIE ABI !

Käesoleval aastal on Jõulumaal suur muutuste aeg. Jõulumaa Ülemnõukogu on pidanud pikalt aru ning on kahtluse alla seadnud Jõuluvana ameti, soovides saata Jõuluvana kõrge vanuse tõttu pensionile. Ülemnõukogu ettepanekul tuleb 2019. aastal korraldada “Uue Vana valimised”, mille eesmärk on leida Jõuluvanale mantlipärija. Kandidaatidena on end üles seadnud: Tammevana, Lustivana, Vanaajavana, Eurovana ning muidugi soovib oma senist positsiooni säilitada ka hea ja armas Jõuluvana.

Valimiskampaanias on kõige olulisem roll siiski külastajatel, kes ongi valijateks. Külastajad saavad kohtuda uute Vanadega Jõulumaal. Hea ilma korral tulevad valimiste käiku kontrollima ka Jõulumaa Ülemnõukogu Helbed!

Kas Helbed tulevad Jõulumaale? Missugused tegelased on Tammevana, Lustivana, Vanaajavana, Eurovana ja muidugi Jõuluvana? Mis lubadused on uutel Vanadel? Miks nemad on kõige sobilikumad kandidaadid? Kuidas lähevad valimised Jõulumaal ning palju muud – seda kõike saavad teada külastajad Mõniste Talurahvamuuseumis.

 

VALIMISED JÕULUMAAL TOIMUVAD 12. detsembril, 17. detsembril ja 18. detsembril 2019.

Tule Sinagi Jõulumaale valima! 😉

 

Lisainfo:

  • Hind: 10 € (hinna sees programmi pääse, üllatus, kook+tee)
  • 20 õpilasega grupil 1 saatja TASUTA.
  • Tegevus kestab 2,5 tundi.

 

Info ja registreerimine:

5622 7650 / 525 7027 / 789 0622 või e-post: monistemuuseum@wi.ee

Sündmuse Facebook´st leiab SIIT