Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

2. augustil kell 16.00 Mõniste Rahvamajas Suve-Zumba trennipidu

 

Zumba® on tantsuline treening, mis ühendab endas latiino tantse ja rütme ning kergesti järgitavaid samme. Treening hõlmab endas nii kiireid kui aeglasi rütme viisil, mis on tõhus segu nii vastupidavuse kui ka lihastoonuse tõstmiseks. See on lõbus pidu, mida naudivad nii kogenud tantsijad kui ka alustajad ja need, kes pole leidnud endas julgust rühmatreeningusse tulla.
https://www.youtube.com/watch?v=xJvcnfZvNPs

POUND® on kogu keha treeniv trenn, mille harjutused on inspireeritud joogast, pilatesest ning trummimängust. Trennis kasutatakse spetsiaalseid raskusega trummipulki. Treening on sobilik nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kuna kõiki harjutusi saab endale sobivaks kohandada. Lõbus trummimäng paneb unustama, et teed trenni! Lase välja oma sisemine rokkstaar!
https://www.youtube.com/watch?v=IDAyDMlwBoY

Kristiina Musto on energiline Võru rühmatreeningute treener, kes viib lisaks Zumbale ja POUNDile läbi Jumping ja Piloxing treeninguid. Kristiina on suvise traditsioonilise üritustesarja Tamula Rannazumba eestvedaja ja peakorraldaja ning aktiivse eluviisi edendaja oma kodukandis.

Rohkem saad Kristiinaga tuttavaks www.treenikristiinaga.ee

Kristiina Facebookis www.facebook.com/treenikristiinaga
Instagramis www.instagram.com/treenikristiinaga

 

Sündmuse Facebook´st leiab SIIT