Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

5. augustil Valga vallas – nii linnas kui ka maal – Valga valla kohvikutepäev

 

5. augustil koguneb Valga vald tähistama maitsva toidu ja suurepäraste maitsete päeva – kohvikutepäeva.
Ootame kohvikuid ja kodukohvikuid avama oma uksed ja pakkuma kohalikele elanikele ning külastajatele oma parimaid roogasid ja suupisteid.

Koos saame luua erakordse kohvikutepäeva hõngu, kus kõik saavad nautida maitsvat toitu, meeldivat seltskonda ja head atmosfääri.

Sind on ootamas:

 • Õppijate kodukohvik
  📍Lüllemäe Kirikumõisa tee 5
  ⏰ Kell 11-17
  🧁Soolased ja magusad suupisted, tee, kohv, jäätisekokteil. Käelise tegevuse õpituba, kiik, kontsert, käsitöömüük, kapitühjendusmüük

 

 • The Lüllemäe Inn
  📍Kirikumõisa tee 3, Lüllemäe
  ⏰Kell 11-16
  🧁Kohv/tee, saiakesed, toekad snäkid, jäätisekokteil, smuuti, suvised joogid. Lastenurk, toolid-lauad sees ja väljas (maja ees ja maja taga), võimalik kaasa osta.

 

 • Tuuleoru talu
  📌Tuuleoru talukohvik, Tuuleoru talu, Karula küla
  ⏰Kell 11-17
  🧁Pakume traditsioonilisi tšeburekke, kodukootud sealiha grillvorste värske salatiga, kaneelirulle, soolaseid pirukaid ja muud head paremat! Pakume peredele võimalust külastada loomaparki kodu kohvikute ürituse raames soodushinnaga pilet 4€, lisaks lõbustab lapsi poni Karlsson, kes rõõmuga teeb tiiru hobukärul ( 4€/inimese kohta) ning avatud mänguväljak lustimiseks ( batuudid, kiiged jms).

 

 • Jaama kohvik
  📌Jaama talu, Taheva küla
  ⏰Kell 11-16
  🧁Soolased ja magusad küpsetised, salatid, võileivad, kohvi, tee, karastusjoogid. 1903. aastal ehitatud Taheva raudteejaama kohvikus naudid head paremat tiigi ääres.

 

 • Koostöös Valga Haigla ja Eesti Õdede Liit “Tervisekohvik”
  📍Peetri 2 kõrval
  ⏰ Kell 10-15
  🧁Erinevaid tervislikke smuutisid, salateid, koogikesi, suppi, jooke jne. Pakkuda kodanikele individuaalset nõustamist toitumisel – õdede pädevuse piirides ● tervisenäitajate hindamist – mõõtes elanikkonnal vererõhku, kaaludes ja mõõtes neid ● olemas erinevad tervist toetavad infovoldikud ● viktoriin – laboriteemaline

 

 • Kadi Kausid
  📍Metsaääre 7, Laatre alevik
  ⏰ Kell 11-18
  🧁Lisaks poke kaussidele pakume ka suupisteid, erinevaid soolaseid ja magusaid küpsetisi, pehmet jäätist ja ehk veel miskit põnevat. Pikniku pidamise võimalus, lastele mängunurk.

 

 • Koolikohvik P.O.P.P.
  📍Loode 3, Valga
  ⏰ Kell 11-15
  🧁Lihtsad, kiired ja maitsvad toidud ja joogid. Istumiskohtades kott-toolid ja teised lahendused.

 

 • Meloodia
  📍Kesk 22, Valga
  ⏰ Kell 11-14
  🧁Soolasest magusani ja kuumast külmani. Muusikakooli hoovikohvik pakub kosutust nii kehale kui meelele. Muusikalised etteasted vabas õhus koos hõrkude maitseelamustega. Lastele on eraldi lasteala, kus joonistada ja tutvuda väiksemate pillidega.

 

 • Lembitu Mariupol
  📍Lembitu 2, Valga
  🧁Kodused küpsetised. Lastele kiik, turnimisala ja terass.

 

 • Batu
  📍Tartu 61, Valga
  ⏰ Kell 10-20
  🧁Jäätised ja vahvlid. Lastele erinevad batuudid ja vanematele lõõgasus.

 

 • Kohvik Carpe Diem
  📍J.Kuperjanovi 10
  ⏰ Kell 11-15
  🧁Õpilaste valmistatud maitsvad suupisted ning värsked ja turgutavad valmistatud karastusjoogid ning jääkohv. Näomaalingud lastele, õpilaste muusikalised vahepalad.

 

 • Õnnistuse
  📍Kungla 34
  ⏰ Kell 10-17 (Soe söök 11-16.30)
  🧁Kauboi praad, seljanka, Pipi pannkoogid, Tädi Sofi kohvi, Pomo Petite tee, vahepala amps, soolane amps, ubina kook, maitse vesi, soolatsõ piiraku, kardohkisalat. Lastele liivakast, igal täistunnil erinevad õpitoad ja etteasted, joonistamisnurk, fotoboks, õnneloos.

 

 • Valga Vallavalitsuse Maitsekoda
  📍Tartu 2, Valga, Ramsi vesiveksi
  ⏰ Kell 15-19
  🧁Põnevaid maitseid siit ja sealt, hubane atmosfäär, ajalooline hoone, Saunatänav 23 festivali tegevused, Ööbazaar.

 

 • Kodukohvik Magusale Hambale
  📍Sambla 16, Tambre, Valga
  ⏰Kell 10-16
  🧁Nagu nimigi reedab, on kohvikus rõhk magusal, kuid ei puudu ka soolased road ning kosutavad joogid. Pakume linnakärast eemal lihtsas koduaias rahulikumat kulgemist, linnulaulu keskel. Lastele on ajaviitmiseks lastenurk.

 

 • Peebu kodukohvik
  📍Peebu park
  ⏰Kell 10-16
  🧁Peebu pirukad (magusad ja soolased). Imemaitsvad kodujäätised väikestele maiasmokkadele. Suvised kerged pokaali magustoidud. Kiloripommid naistele. Joovastav meeste eri. Suvised alkoholivabad kokteilid igale keelele. Ootame teid Peebu kohvikusse, kus on palju ruumi, hea muusika, maitsvad söögid ja joogid.

 

 • Kalyna
  📍Keskväljak
  ⏰Kell 10-15
  🧁Pakume nagu alati maitsvat Ukraina toitu: 🧅 Ukraina borštš pampuškaga, 🥩 Kiievi kotlett, 🥟 vareenikud kartuliga, 🥯 vanaema hernepirukad, 🌮 tšeburek lihaga, 🌯 šaurma (kana wrapp), 🫓 benderikud (lihaga), 🥓 suupiste pekiga, 🍴 mädarõigas peediga “𝙈𝙖𝙖𝙠𝙖𝙞𝙩𝙨𝙚𝙟õ𝙪𝙙”, 🥞 Lvivi pljatsok (kook), 🥧 Lvivi sõrnik (Kohupiimakook), 🧇 präänikud “𝙋𝙖𝙩𝙧𝙞𝙤𝙤𝙩”, 🥟 magusad ja soolased pirukad, 🫔 struudel mooniga, ☕️ Lvivi kohv, Karpaati tee, 🧃 kompott, 🥤 Mohito Dnipro moodi. MTÜ Valga Ukraina Selts Kalyna kutsub kõiki Ukraina heategevusliku kohvikusse.

 

 • Valga Pedeli paisjärve rannakohvik
  📍Perve 30, Valga
  ⏰Kell 13-19
  🧁Friikad, joogid, einevõiku. Kiire toidu kättesaamine, lastel kõrval mänguväljak.

 

 • Vinks-Vonks kodukohvik
  📍Vana-Tõlliste talu, Tõlliste küla
  ⏰Kell 11-18
  🧁Hommikuks kaerapannkoogid, lõunaks nõgesesupp ja läätsepada ning muud head ja paremat. Lasteala, käsitöökreemide müük, palmikiiged, kablakargus, lauamängud ja lebola.

 

 • Kerb Herb kodukohvik
  📌Toogi põik 3, Valga
  ⏰Kell 10-17
  🧁Kohvikus pakume nii soolaseid kui ka magusaid toite, erinevaid küpsetisi ja kosutavaid jooke. Kerb Herb kodukohvikust on võimalik osta Eestimaa ravimtaimedest tehtud tooteid. Meil on rõõmsameelne ja aktiivne päevajuht Lizett Käst, kes teeb ka muusikalise etteaste. Lastele on lustimiseks batuut ja erinevad õuemängud.

 

 • Sooru küla kodukohvik
  📍Sooru küla, Kesk 13
  ⏰Kell 10-16
  🧁Pakume Sooru külasuppi, magusaid ja soolaseid suupisteid, alkoholivabasid kokteile. Kaasa ostmiseks hoidiseid ja kehahooldustooteid. Lastele pallimängud ja muud põnevat. Kohviku külastajate vahel loosime välja kodukootud kaltsuvaiba mõõdus 1mx2,2m.

Ootame kõiki kodukohvikute armastajaid veetma meeldejäävat päeva meie kaunis vallas.

 

Lisainfo:

FB: Valga vald

www.valga.ee