Loading Sündmused
Sündmus event on möödas

18. septembril stardiga kell 10.00 Veetka talu hoovist Veetka Ultra

 

Veetka Ultra (50, 35 ja 15km) on elamusjooks metsikus looduses, mis kulgeb läbi Eesti looduskaunimate maastike Karula Rahvuspargis valdavalt väikestel metsarajakestel. See on igas mõttes rohkem kui tavaline jooksuvõistlus. Elamus, mis jääb.

Võistlusrada on ühel pikal ringil, mis ristub vaid korra. Iga kurvi ja nurga taga on uus looduskaunis paik, mis tagab kogu jooksuks põnevuse. Ligi 70% kogu rajast kulgeb metsas, teele jäävad mitmed järvekesed ja kaunis Kaika kuppelmaastik. On nii tõuse, kui lauskmaid. Väikseid rajakesi, kui kruusateid.

Korraldajatena anname endast kõik, et võistlejatel ja kaasaelajatel jääks võistluspäevast võimas emotsioon ja mälestus kogu eluks. 

Pärast pikka seiklust ootavad võistlejaid Lihuniku Äri ja ÜRG Catering peakoka Kaspar Karjuse pakutavad hõrgutised.  

Pluss paketi osalejatele on pärast jooksu ette valmistatud imemaitsev läätsepada koos väikse maiuspalaga, pealerüüpeks sooja kohvi ja mahla.

Võistluskeskuses on kogu päeva jooksul kaasaelajatele ja jooksjatele avatud kodukohvik, kus pakutakse grillitud maheveise lihaseid, läätsepada ning muud söögi- ja joogipoolist.

Pärast jooksu on võimalus julgematel hüpata kargesse, kuid imeilusasse Veetka järve, mis on võistluskeskusest 150-200 meetri kaugusel. Samuti ootab osalejaid mõnus sooja veega välidušš ja saun.

 

Osalustasu vastavalt rajale: 45-75€

 

Kõigest lähemalt juba SIIT