Mis toimub? Valgamaa Noorte Suvekool 2020 – „AEG 11 NÄHA”

Millal ja kus? Valgamaa noorte suvekool toimub 17.-19. august 2020 Valga vallas, Kaldavere talus.

Kellele mõeldud? 13.-20. aastastele Valgamaa noortele (Valga vald, Otepää vald ja Tõrva vald).

Osalustasu? Noorte suvekooli osalustasu on 15 eurot, mis tuleb kanda MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus TANKLA kontole EE592200221069703868 (Eraldi kokkuleppel korraldajaga on osalustasu võimalik tasuda sularahad)

Mis täpsemalt? Suvekoolis toimub tegevus gruppides ja vastavalt teemadele. Näiteks robootika, keemia katsed, kalastamine, kokandus, käsitöö jne.

Süüa saab? Ikka saab ja seda täitsa tasuta! Suvekoolis osalevad noored saavad 7 toidukorda (1. päeval lõuna- ja õhtusööki, 2. päeval hommiku-, lõuna-, ja õhtusööki, 3. päeval hommikusööki ja näks koduteele kaasa). Teades oma lapse vajadusi, andke talle kaasa lisasööki ja jooki.

Tankla pood? Jälle on avatud tuntud Tankla pood, kus saab juua, jäätist ning tuntud retroburksi.

Transport? Valgamaa noorte noorte jaoks liigub transport, mille kellaajad avalikustatakse Valgamaa noorteportaalis tankla.net, TRANSPORT ON NOORTELE TASUTA..

Ööbimine? Oma telgis. Telk peab vihma pidama või telgile peab olema kile. Telk võib olla mitme peale. Vajadusel võta ühendust enda piirkonna noorsootöötajaga, kes võimalusel saab laenata sulle telgi ning magamisvarustuse. Mure korral võid kirjutada ka korraldajatele.

Esmaabi? Suvekoolis on olemas inimene, kelle poole saab pöörduda esmaabi saamiseks ning kes vajadusel suunab haige lapse traumapunkti või koju ja teavitab sellest lapsevanemaid.

Suvekoolis osalejal palutakse kaasa võtta:

  • magamiskott, magamisalus;
  • sõpruskonna peale veekindel telk või lisaks kile telgile koos kinnitamisvahenditega;
  • sooja-, külma- ja vihmakindel riietus, sportlikud vahetusjalatsid, ujumisriided (ujumisvõimalus olemas, sõltub ilmast), peakate;
  • isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep, WC-paber), sääsetõrjevahend (soovitatav!), *päikesekaitsekreem (soovitatav!);
  • taskulamp või pealamp, isiklik joogipudel;
  • märkmik, kirjutusvahend

Reeglid? Sündmuse ajal kehtib Suvekooli läbiviijate poolt paika pandud sisekorra eeskiri, mida tutvustatakse suvekooli avarivistusel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Reeglitest (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine jms) üleastumise korral saadetakse korrarikkuja koheselt koju.
NB! Kui selline situatsioon juhtub, on lapsevanem kohustatud oma lapsele ise järgi tulema!

Nutividinad? Suvekooli läbiviijad ei vastuta kaasa toodud esemete ( nt. sülearvutite, tahvelarvutite, kõrvaklappide jne) purunemise või kadumise eest! Samuti ei vastuta korraldusmeeskond telefonide olemasolul nende säilimise eest. Kogu suvekooli ajal on lapsevanemal võimalik meiega ühendust võtta allpool toodud telefoninumbritel.

Registreerimine? Kui soovid registreerida telefonist, kliki siia. Kui soovid registreerida arvutist, kliki siia.

 

Lisainfo

Maarja Mägi
tel 506 8250