Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

19. novembril kell 17.00 Mõniste Rahvamajas Inspiratsioonikoolitus

 

Tere tulemast Uue Ajastu Huvikooli (UAH) Inspiratsioonikoolitusele, millel seekord põhiteemaks „Loovate lahenduste leidmine“. UAH-i igakuised ja üle-Eestilised inspiratsioonikoolitused on loodud eesmärgiga toomaks Sinu ellu ja senisesse maailmavaatesse uusi vaatenurki ning seeläbi ka uusi võimalusi.

Seekordsel koolitusel räägime loovate lahenduste leidmisest. Kas oled mõnele murekohale või probleemile pingutades ja jõuga otsinud sobivat lahendust, kaaludes pidevalt kord ühte ja teist varianti, aga ükski neist pole tundunud see ÕIGE ning lõpuks oled maadelnud otsustamatuse käes ning asjale hoopis käega löönud või oodanud et keegi teine Sinu eest probleemi lahendaks ning kui see on juhtunud, siis ometigi pole see lahendus Sulle olnud meeltmööda, sest see pole olnud SINU lahendus? Mina olen seda kogenud, aga olen ka kogenud seda, kuidas parimad ja originaalseimad lahendused ilma pingutamata minuni jõuavad. Mõistus oma piiratuses käib mööda tuttavaid radu. Kuidas aga mõelda nö kastist välja ja lubada lahendustel tulla kergusega ja justkui möödaminnes? Tule koolitusele ja saa teada!

 

Info koolitusel osalemise kohta:

Koolitust toetab Mõniste Rahvamaja, nii et osalemine on seetõttu ka soodsam kui mujal Eestis ehk 10 eurot osaleja kohta. Koolituse tasu saad maksta kohapeal sularahas.

KOOLITUSEL OSALEMISEKS VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE marinmagi@hotmail.com või Uue Ajastu Huvikool lehele postkasti kirjutades. Grupi maksimumsuurus on 7 inimest ning koolitus on ülesehitatud nõnda, et saad juhendajaga ka üks-ühele aega ning oma isikliku tegevusplaani probleemi lahendamiseks.

 

Koolitust viib läbi Marin Mägi-Efert. Marin on omandanud BA EMTA Kõrgemas Lavakunstikoolis näitleja erial (21.lend, lõpetas 2004). Pärast EMTA lõpetamist töötas ta vabakutselise näitlejana MTÜ-s Sine Loco, mis moodustati koos sõpruskonnaga 21.lennust. Aastatel 2005-2016 töötas ta näitlejana Rakvere Teatris. Aastast 2016 on ta töötanud vabakutselise näitlejana teatrites ning teinud kaasa nii Eesti seriaalides kui filmides.

Samaaegselt näitlejatöödele on ta õppinud erinevaid lõdvestus- ning enesetasakaalustamise tehnikaid erinevatel kursustel ja koolitustel parimate õpetajate juures. Marin on abielus ning 2 lapse ema. Marin usub, et meie kõigi ülim eesmärk on elada oma elu tõelise iseendana, inspireerides nõnda ka kõiki teisi elamaks oma unistuste elu.

 

Leia meid Facebookis: Uue Ajastu Huvikool (UAH) ning hakka meie jälgijaks ja kui raatsid ja viitsid, siis jäta ka endapoolset tagasidet pärast koolitust või kohtumist, et saaksime jätkuvalt luua just selliseid koolitusi, mis Sind inspireerivad elamaks oma elu puhta iseendana rõõmus, rahus, rikkuses, harmoonias ja armastuses.

 

Sündmuse Facebook´st leiab SIIT

 

Täname, et oled valinud meie koolituse ja seeläbi investeerinud iseendasse.