Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

14. mail kell 11.00 Lüllemäe Kultuurimajas Iraani kultuuribrunch

 

Kunagine Pärsia, tänane Iraan asub seal, kus Kesk-Aasia ja Lähis-Ida kokku saavad.
Nii on ka selle piirkonna kultuur värvikas segu erinevatest keeltest ja maitsetest, ideedest ja lugudest. Seekordne kultuuribrunch annabki võimaluse heita pilk sellesse rikkalikku maailma.
 
Mida teha selleks, et osaleda? Registreeru, kuniks kohti on!
 
11:00-14.15 TOIDUTÖÖTUBA (vajalik registreerumine)
Tule ja sukeldu põnevate maitsete maailma! Pärsia kööki iseloomustavad värviküllased road, värsked ürdid ja hoolikalt valitud maitseained, mis mitte ei tee toitu tuliseks, vaid pehmelt aromaatseks.
 
14:30-15:45 KULTUURIBRUNCH (vajalik registreerumine)
Brunch on kahe ingliskeelse toidukorra kokkupanemisel saadud sõna (breakfast ehk hommikusöök ja lunch ehk lõuna). Brunch´il saad maitsta toidutöötoas valminut ja saame toidulauas rääkida elust Iraanist, nii ajaloost kui tänapäevast, aga ka sellest, milline paistab Lõuna-Eesti Iraanist tulnud inimeste silme läbi.
elust. Seekord teeme lihavaba brunchi (taimetoit, aga mitte vegan).
 
Koht: Lüllemäe kultuurimaja
 
NB! Kohe pärast sündmuse algab Lüllemäe kultuurimaja tantsuklubi, nii et saad jääda afterparty´le 🙂 Vaata lähemalt siit: https://www.facebook.com/events/1370700780375127
 
Osalussoovist anna palun teada, saates e-mail aadressile register@internationalhouse.ee. Kirjuta kas tahad osaleda mõlemas osas või ainult ühes. Registreeruda saab ka telefoni teel, selleks helista 513 2891 (Tartu Rahvusvaheline Maja)