Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

14. märtsil kell 16.00 Lüllemäe Kultuurimajas salongiõhtu – Erki Pärnoja soolotuur

 

Seoses hetkeolukorraga lükkuvad kõik sündmused edasi või jäävad ära. Lisainfo uute kuupäevade kohta tuleb jooksvalt lähinädalate või lähikuude jooksul.

 

Erki Pärnoja avaldab uue albumi ning läheb ulatuslikule soolotuurile üle Eesti

Seitsmest palast koosnev kauamängiv “Leva” näeb ilmavalgust 12. veebruaril. Album kannab äratuntavalt pärnojalikku, eufooria ja melanhoolia vahemail tuksuvat käekirja, kuid kõla ja sisu poolest on teos mitmeplaanilisem ja tundlikum; eelneva kolme instrumentaalalbumi kõrval on olulise ja uudse tahuna lisandumas Pärnoja vokaal. 2019 alguses Göteborgis salvestatud album on uus teetähis Pärnoja loomingus ning seda mitmel põhjusel — albumil kohtuvad autorile omane unistav-indie’lik helikeel ja kanjonimõõtu, mastaapselt vesternilik kitarrisaund. Eepilisust lisavad orkestraalsed kõlad, mida võib pidada 2018. aastal ilmunud albumi “Saja Lugu” mõjutuseks.

Albumi avaldamisele järgneval nädalal algab Erki soolotuur, mis viib ta seekord laialdasemalt Eestimaaga tutvuma. On suur õnn, et meil on üle Eesti palju tegusaid kultuuri- ja rahvamajasid, millest paljudesse pole olnud au sattuda – seekordne tuur on sammuke uute tutvuste suunas. Nimelt saab albumil kõlavaid lugusid esialgu elavas esituses kogeda hoopis põnevates paikades üle Eesti, kuhu loodetavasti ka seiklushimulisemad kuulajad tee leiavad.

19.02 Vana-Vigala Rahvamaja, Raplamaa
22.02 Konguta Rahvamaja, Tartumaa
23.02 Kunda Linna Klubi, Lääne-Virumaa
25.02 Pajusti Klubi, Lääne-Virumaa
26.02 Palamuse Rahvamaja, Jõgevamaa
03.03 Kärla Rahvamaja, Saaremaa
06.03 Haanja Rahvamaja, Võrumaa
10.03 Saku Mõis, Harjumaa
11.03 Imavere Rahvamaja, Järvamaa
13.03 Toila Kultuurimaja, Ida-Virumaa
14.03 Lüllemäe Kultuurimaja, Valgamaa
18.03 Philly Joe’s Narva, Ida-Virumaa

Piletimüük toimub kontserdi eel kohapeal. Piletihinnad 5-10€.

 

Pilet Lüllemäel 5€

 

Sündmuse Facebook´st leiab SIIT