Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

21. detsembril kell 18.00-22.00 Sänna Kultuurimõisas Väelaulud lõkke ümber pööriööl ja 22. detsembril kell 18.00-22.00 Väelaulud lõkke ümber kuuloomise ööl.

 

21. detsember on pööriöö, aasta kõige pimedam aeg;
22. detsember on kaduneljapäev, muutuste, puhastumise ja lahtilaskmiste aeg, millele järgneb uue kuu loomine 22. detsembri öösel.
 
Ja sestpeale algab aeg, mil iga päev läheb aina valgemaks.
 
Korraldame jõe ääres Sänna kultuurimõisa taga suure ühise lõkke, ühislaulmise ja sõnamised, seda nii 21. kui 22. detsembri õhtul, algusega kell 18 ja lõpuga 21-22 paiku.
(Lörtsise ilmaga teeme püstkojas, sealsamas kultuurimõisa taga jõe ääres.)
 
Kutsutud ja oodatud on kõik väekad! Ja ka need, kel kuidagi kurb olla viimasel ajal ja kel tunne, et vaja on üles leida oma hingerahu, oma vägi. Rahuvägi!
 
Tulge, sest koos loome tulevikku ja koos elame tänases erilises, ajaloolises ajas. Nii, nagu kunagi oli ärkamisaeg ja laulev revolutsioon… meie kätes ja rinnus on see vägi olemas.
 

Logistikast ka:

– kes soovib, võib tulla kultuurimõisa juurde vabatahtlikku lumerookimist tegema 21. detsembri päeval.
– koguneme alates kella 18st. Aga oleme ilma kellaajaliste piiranguteta: tulla on lubanud nii mõnigi vägev väelaulik, nii mõnigi vana hea laul ja nii mõnigi uus, mis vaja omaks laulda… Ühineda ja lahkuda võib iga aeg.
– Lõkkeplatsi kõrval on tipitelk, kus on pinke jala puhkamiseks ja omaette väike lõke. Seal on ka teed ja kruusid. Kui soovite midagi ühislauale teekõrvaseks tuua, aitüma. Ka mesi on oodatud.
– Kui soovite lõkkesse tuua kaasa mõne puurondi, sobib!
– Palun tooge kaasa ka oma õueküünal või klaaspurgi sees teeküünal, sest plaanis on valgust juurde luua.
 
 
Ürituse Facebook´st leiab SIIT