Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

9. aprillil kell 12.00 Facebook´s ja Tankla TV YouTube kanalil Valgamaa haridusmess “Vali nutikalt”

 

Otseülekanne toimub FB-s ja Tankla TV youtube kanalil 9. aprillil 2021, algus kell 12. Vaata, kas Facebookis või Youtube’is: https://www.youtube.com/watch?v=3fxV4HfOZM8

Valgamaa haridusmess „Vali nutikalt!“ toimub juba kaheksandat korda. Arvestades olukorda korraldame messi seekord veebis. Otseülekanne toimub 9. aprillil kell 12.00-14.30 Facebookis Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla lehel ja Tankla TV Youtube kanalil. Mess on ka järelvaadatav.
 
Messile on oodatud kõik huvilised. Ootame osalema õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid ja õpihimulisi täiskasvanuid. Ülekande jooksul saab aktiivselt osaleda erinevates küsitlustes ja mängudes ning võita auhindu.
 
Messil osalevad gümnaasiumid, kutse- ja kõrgkoolid. Kokku tutvustame 20 õppeasutust. Messil esineb haridusminister sõnavõtuga, noored jagavad oma kogemuslugusid ning räägime ka karjääri valikust.
 
Messi korraldavad Europe Direct teabekeskus – Valgamaa, Valga Vallavalitsus, MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla, Valga Avatud Noortekeskus, Valgamaa Arenguagentuur, Noored Kotkad Valgamaa malev ning Kodutütred Valgamaa ringkond.
 
Tegevuse elluviimist rahastavad Europe Direct teabekeskus – Valgamaa, Haridus- ja Teadusministeerium, Haridus- ja Noorteamet, Noored Kotkad Valgamaa malev ning Kodutütred Valgamaa ringkond.
 
Sündmuse Facebook´st leiab SIIT