Maikuu on Kotuse koostöövõrgustiku sünnipäevakuu ja oma seitsmendat sünnipäeva tähistame loteriiga! 

 

Loterii on loodud põimitult Kotussõ “Uma üülaada” ja kampaaniaga “Toeta Kotust”. Loteriitulu läheb Kotuse koostöövõrgustiku kampaania “Toeta Kotust” eesmärgi täitmiseks – omada ka alates 2022. aasta jaanuarist pühendunud, motiveeritud, piirkonna arengule suunatud ja tasustatud koostöövõrgustiku koordinaatorit.

Lähemalt saab lugeda “Toeta Kotust” kampaaniast ja Kotusest SIIT

 

PEAAUHINNAD:

Peaauhinnad loositakse välja 24. juulil Kotussõ “Uma üülaadal” kell 23.59. Peaauhindade võitmiseks ei pea ise üülaadal kohal olema. Peaauhinnad loositakse välja kõigi veebi kaudu toetajate ja üülaada laadapäeval laadal kohapealt loterii ostnute vahel. Korraldaja teavitab võitjaid ja lepib kokku auhindade kohale toimetamise aja ja viisi. 

 
 

Peaauhinnaks on kohalike puutöömeistrite Indreku ja Andrese poolt puidust välimööblikomplekt (laud, 2 pinki ja puidust üllatus) väärtusega vähemalt 500€ ning komplekti tasuta transport Eesti piires võitja soovitud sihtkohta.

 

Teise peaauhinna on välja pannud Mäe-Kolga talu ja selleks on ööbimine kahele energiapaketi raames väärtusega 130€. 

 

Kolmanda peaauhinna paneb välja Mikkoni talubiimer 1:1 harmoniseerija väärtusega 75€. Vaata biimeri kasutusvõimalustest juba lähemalt SIIT 

KUIDAS LOTERIIS OSALEDA?

Veebi kaudu:

 
 
  • Teha annetus “Toeta Kotust” kampaania raames. Iga 5€ samm annab peaauhindade loosikasti ühe lisahääle.
  • Pank: SWEDBANK
  • IBAN: EE582200221046971451
  • Saaja: Taheva Valla Külade Selts
  • Selgitus: „Annetus Kotuse koostöövõrgustiku toetuseks”

*Kotus on Taheva Valla Külade Seltsile (MTÜ) kuuluv bränd/allharu.

Külastades Kotussõ “Uma üülaata”:

 
 
 
  • Kotussõ “Uma üülaat” toimub 24. juulil kell 19.00-00.00 Hargla külas Valgamaal.
  • Tuleb soetada laadaloterii ja täita loosisedel;
  • Laadapäeval on võimalik lisaks peaauhinnale võita ka lisaks teisi Kotuse piirkonnaga seotud auhindu – iga kolmas loos võidab;

KELLE TOOTEID VÕIB LEIDA LAADAPÄEVAL LOTERII AUHINNAKOTIST?

 

Oma panuse Kotuse laadaloteriisse annavad: kõik laadal osalevad müüjad ning lisaks neile Indrek ja Andres, Mäe-Kolga talu, Mikkoni talu, Lüllemäe Rahvaõpistu, Ene käsitöö, Luiga Käsitöötalu, Elukutsar OÜ, Hargla Maakultuurimaja, Putka talu, Harglõ Kõllanõ Tarõ, Eliise Tuuling, Piret Puhalainen, Silva ja Denis, Alaveski loomapark, Vahi talu, Puusepa Pizza, VKR Teenused OÜ, Lüllemäe Põhikool, MTÜ Parmu Ökoküla… nimekiri on jooksvalt täienemas kuni öölaadani!