Filmi Vargamäe külastuskeskus on loodud suurfilmi “Tõde ja õigus” võttepaika, et eksponeerida filmis nähtud kohti, hooneid ja rajatisi. Külastuskeskuse ala suurus on 12 hektarit, millest suure osa moodustavad põllud. Külastuskeskuse keskmes asub Mäe Andrese talu oma nelja hoonega. Selle ümber saab näha teisigi filmist tuttavaid kohti: sauna-vanade elamist, suurt kivi, väljamäe kuuskede raiumise kohta ja muidugi naabrimehe Oru Pearu taluhooneid. Kompleks on unikaalne, sest osa sellest on autentne eesti talumajapidamine ja teine osa kuulub filmimaailma.

Keskust saab külastada omal käel, giidi saatel ning tellida loodus-, pärimus-ja elamusprogramme. Samuti on võimalik kasutada virtuaalset külastuskeskust, vaadates erinevates võttekohtades videolõike, mis filmist välja jäid. Külastuskeskus on avatud hooajaliselt 15. maist 15. septembrini.

 

Arveldamine:

Külastuskeskuses koha peal saab arveldada vaid sularahas. Giidiga külastusi ja programmide tellimusi arveldame vaid pangeülekande teel ettemaksuarve kaudu.

 

Hinnakirja leiab SIIT

Orienteeruv külastamisele kuluv aeg : 1,5 h

Parkimine: 200 m keskuse sissepääsust asub parkla

´

Kontakt:

Kõik ettevõtted
Kõik vabaühendused