Kas Sa tead, mis on burgeri omahind? Millega tegeleb ettevõtja igapäevaselt? Müük laadal või hoopis e-kaubandus?
 
Kõike seda ja palju muud õpid tegutsedes mini- või õpilasfirmas!
Nupp Nokib toetab koolitustega, müüme koos laatadel ning vahetame kogemusi.
 
Loomulikult asja juurde kuulub ka lõppvõistlus, kus selguvad parimad Valgamaal! Sel aastal mini- ja õpilasfirma kategooria lõppvõistlusel eraldi 😉
 
Pange meeskond kokku ja tulge Loovuskoolitusele 29.09-30.09.2020! Vaata täpsemalt juba SIIT
 
(Jälgime terviseameti informatsiooni igapäevaselt ning täiendame infot koolituse korraldusest vastavalt juhistele)
 
 
NUPP NOKIB konkursi eesmärk on tekitada noorte seas huvi Valgamaa majanduse arenguperspektiivide vastu, ärgitada õppureid olema loovad ja ettevõtlikud.
 
Noorte ettevõtluskonkursi “NUPP NOKIB ” eesmärk on tekitada noorte seas huvi Valgamaa majanduse arenguperspektiivide vastu. Oluline rõhk on säästval arengul, materjalide taaskasutusel, loovuse ja leidlikkuse arendamisel. Osalema oodatakse Valgamaa koolide 7-12 klassi 1- kuni 5-liikmelisi võistkondi. Võistkonna võib moodustada ka sõpruskonnast. Iga võistkond saab endale juhendaja/mentori. Konkursil osalemiseks tuleb esitada oma äriideed. Et äriideest saaks toode pakutakse osalejatele erinevaid koolitusi (turunduskoolitus, tooteraenduskoolitus, meeskonnatöö koolitus jm). Võistkondade transpordi, majutuse (õpilasfirmade laadal), toitlustuse kulud kaetakse. Konkurssi korraldab SA Valgamaa Arenguagentuur Eesti Regionaalfondi meetmest “Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine” tegevusena “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks”.