Avaldati ametlik pessiteade heade uudistega. Selgunud on haridusprogrammi “Ettevõtlik kool” standardi saajad. Kotuse koostöövõrgustiku liikmetest saavutasid selle sel aastal Mõniste Kool ja Lüllemäe Põhikool. Paides 17. oktoobril toimuval haridusfestivalil antakse koolidele pidulikult üle tunnistus ja Ettevõtliku kooli lipp. Hargla Kool saavutas baastaseme 2017. aastal.

Üle-eestilisele ettevõtliku kooli edulugude konkursile esitatud Hargla Kooli edulugu “Teistsugune koolipäev” pääses oma kategoorias kolme parima hulka ning tuleb esitlusele Haridusfestivalil.

Haridusprogrammi „Ettevõtlik kool” eesmärgiks on ettevõtliku õppe integreerimine koolisüsteemi ja igasse õppetundi, et tõsta hariduse kvaliteeti ja seeläbi noorte edukust elus, mis omakorda tagab, et eestimaalased on tegusad, hoolivad inimesed, kes Tahavad-Suudavad-Teevad.

„Ettevõtlik kool” teeb õppimise huvitavaks ja õpetab õpilast eluga hästi hakkama saada.

Ettevõtlikkus õppes ei mängita vaid tehakse „päris asju” iseenda või kogukonna heaks, mille tulemusena on õpilane julge algataja, otsib uusi lahendusi, on motiveeritud õppima, tegutseb koos, püstitab eesmärke, saavutab tulemusi, on vastutustundlik.
https://www.facebook.com/ettevotlikkool/?ref=br_rs