17. augustil 2019 toimus Hargla kihelkonna 325. aastapäeva tähistamiseks II kihelkonnapäev, mis algas Hargla kirikus Tõnis Mäe kontserdiga. Seejärel istutati kiriku lähedal asuvale kingituste künkale juurde üks elupuu ja pärast seda siirduti kultuurimaja kõrval asuvale külaplatsile pidutsema, kus Monika Rogenbaum tegi ettekande Hargla kihelkonna ajaloost. Lapsed said lustida kahel batuudil, sõita hobuveokiga, võtta osa grupisuusatamisest ja osavust nõudvast võistlusest. Meelelahutust pakkusid Hargla Maakultuurimaja isetegevuslased – tantsurühmad SENJOORAD ja ŠÕUTANTSIJAD ning laulusolist Urve Sulev, Sangastest tantsurühm RÕÕMURULLID ja Mõnistest LAULU- ja TANTSUMEHKARID. Toidupoolise eest hoolitsesid Krabi Kõrts ja Hargla Maanaiste Klubi kohvik.

Ostlemisrõõmu pakkus kogukonna väike laat. Hele Zilmer oli korraldamas loteriid. Ürituse lõpus toimus Taheva teeristi bussipeatuses uue omalaadse istepingu avatseremoonia, mis pakkus möödujatele palju elevust.

Kihelkonnapäevast võttis osa üle 250 inimese ja kuna ilmataat soosis meie pidupäeva korraldamist, siis sujus kõik suurepäraselt. Aitäh kõigile osalejatele ja korraldajatele!

Rohkem fotosid leiab SIIT