Uuring: rahulolu noorsootööga 2020

Kutsume 6-26aastaseid noori osalema noortele suunatud tegevuste rahulolu küsitluses. Seesugune küsitlus on järjekorras kolmas. Küsitlusega kogutakse arvamusi 2020. aasta noorsootöö alaste tegevuste kohta. Noorte arvamus on oluline muutmaks noorsootöö võimalusi kvaliteetsemaks ning noorte vajadustele paremini vastavaks.

Küsimustikule vastamiseks kulub 20-30 minutit, vastuseid ootame 29. novembrini. Vastama on oodatud kõik noored – ka need, kes pole noorsootöö tegevustes osalenud

Kõigil küsitlusele vastajatel on võimalik osaleda auhinnaloosis, jättes küsimustiku lõpus enda või vanema e-posti aadressi. Auhinnafondi on oma osa andnud teiste seas Ahhaa Keskus, Lottemaa Teemapark, Jääaja Keskus, Kirjastus Pegasus, Super Skypark, Lontova Seikluspark, Valgeranna Seikluspark, myWorld Eesti ja Just Film Festival.

Uuringut teostavad Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimusel OÜ HeiVäl ja MTÜ Balti Uuringute Instituut. Küsitlus on anonüümne ning tulemusi esitatakse nii, et vastajat pole ka kaudselt võimalik kindlaks teha. Vastajate jäetud e-posti aadressi kasutatakse vaid võidust teavitamiseks uuringu läbiviijate poolt.

OSALE UURINGUS – KLIKI SIIA!

 

Joanna Kurvits
noorteosakonna peaekspert
Haridus- ja Teadusministeerium
joanna.kurvits@hm.ee
+372 7 350 216

Kaido Väljaots
projektijuht
HeiVäl Consulting
kaido.valjaots@heival.ee
+372 51 80 675

Kristina Hiir
assistent-analüütik
HeiVäl Consulting
kristina.hiir@heival.ee
+372 51 80 675