Täna oli Lüllemäe lasteaias pidupäev. Kokku said kõik kolm rühma koos õpetajatega ning tähistati kevadist sünnipäeva. Kohal olid ka Sõber Karud. Lapsed esinesid üksteisele lauludega, mängiti ringmänge, kallistati, naerdi ja tantsiti. Laste loendamise saatel süütasime 15 küünalt ja ütlesime häid soove, mida lasteaiale soovime. Lapsed soovisid, et lasteaias oleks palju kooki ja et iga päev saaks pidu. Sooviti, et kõik oleksid sõbralikud ja kedagi ei kiusataks. Seejärel puhusime kõik koos küünlad ära, et soovid ikka kindlasti täide läheks!

Kingitustega üllatasid lapsi õpetajad Sigrid ja Elin ning kooli poolt said kõik rühmad kevadeootuses  hüatsintidega lillepotid. Mis värvi lilled keegi sai selgub paari päeva pärast kui pungad lahti lähevad – seni saavad lapsed arvamismängu teha.

Ühise peolaua taga nautisime meie peakokk Alesja küpsetatud šokolaadikooki. Osad lapsed sõid ühe, paljud kaks ja mitmed lausa kolm tükki. Nii hea oli! Kui sünnipäevamaius söödud järgnes ühine lõbus mänguaeg täis lastele omast siginat-saginat ja rõõmukilkeid.

Palju õnne, meie armas lasteaed!

 

Tekst ja fotod: Jana Tiits