Hea külastaja!
 
Meil on suur rõõm teatada, et oleme külastuseks avatud alates 2. maist esmaspäevast pühapäevani kell 10.00-17.00.
 
Vastavalt riiklikutele korraldustele, oleme püüdnud külastuse muuta võimalikult ohutuks. Kanname suheldes kaitsemaske ja kindaid. Hoonete välisustel, tualettidel ja väravatel on deso-punktid.
 
Palume külastajatel hoida üksteisest minimaalselt 2 meetrist distantsi, väljaarvatud ühte peresse kuuluvad ja üheskoos muuseumisse saabuvad külastajad.
 
Ekspositsioonihoonetesse EI TOHI SISENEDA ning eksponaate palume mitte puutuda.
 
Ekskursiooni juhendamine on kontaktivaba:
1. Saate minna oma nutiseadmest Mõniste Talurahvamuuseumi kodulehele, kust leiate ülemisest rohelisest menüüst „ESITLUS“ alt tutvustava ekskursioonijuhi teksti.
2. Võite võtta kassast kaasa desinfitseeritavad kiletatud tekstilehed.
 
Kuna me ei saa hetkel pakkuda täisprogrammi, siis on külastuspääsme hind tavapärasest 50% soodsam: lapsed, pensionärid 1 EUR ning täispilet 2 EUR, perepilet 5 EUR. Tasuda saate makseterminali või viipeterminali kaudu ning ka täpses sularahas. Kassa asub kaupluseruumis, kuhu saab siseneda maanteepoolsest uksest.
 
Teenindame korraga ainult ühte gruppi, maksimaalselt 10 külastajat. Kui kaupluse uks on suletud, palume teil jääda autosse ootama kuni muuseumitöötaja tulekuni.
 
Soovitame ka külastajatel kanda kaitsemaske ja ühekordseid kindaid, mille saate pärast külastust jätta parklas asuvasse selleks ettenähtud prügikasti. Asutusel on õigus ilma maskita külastajat hoonesse mitte lubada. Maski ja kindaid saab osta kassast koos külastuspääsmega. Muuseumipoes palume kaupu mitte puutuda.
 
 PALUME JÄRGIDA KÜLASTUSE JUHISEID! Vabandame ebameeldivuste pärast!
 
Ootame külla! 🙂