Loading Sündmused
Sündmus on möödas.

21. mail kell 18.00 Mõniste Rahvamaja välilaval kontsert – Compás Band

 

PILETID: https://fienta.com/et/compasband

Compás Band koosneb erinevate riikide muusikutest, kelleks on Ruber Veliz (laul ja cajon, Kuuba), Liina Fidelman (flööt, Eesti) ja Jorge Arena (kitarr, Hispaania).

Compás Band esitab kahe klassikalise Hispaania muusikatraditsiooni kaasaegseid kavereid – Flamenco ja Copla.

Kui flamenco on muusikatraditsioon, mille algupära on endiselt ebakindel, kogudes elemente hispaania, mustlaste, moslemite, juudi ja kreeka antiikmuusika traditsioonidest, siis Copla on XX sajandi alguses sündinud Hispaania pop-laulude žanr, milles flamenko muusika elemendid ühinevad tolle aja populaarsete lauljate, romantiliste (või traagiliste)
laulusõnade ja klassikaliste instrumentidega nagu klaver või isegi terved orkestrid, mille tulemuseks on meeldejäävad laulud, mis said tänaseks osaks Hispaania popkultuurist.

Selle projekti eesmärk on võtta Flamenco ja Copla ajaloo klassikat ning kujundada neid ümber trio (hääl, kitarr ja flööt) kuju järgi, saavutades Hispaania muusikapärandi kaasaegseid versioone.

Fienta keskkonnast soetatud pilet tagab koha kontserdil ning tassikese kohvi/teed. Kohapeal saab pileteid soetada juhul, kui on vabu kohti.

Pilet 5€/ perepilet 15€

Sündmuse Facebook´st leiab SIIT