Ilmselt teab iga lapsevanem, et laste kasvatamisel võib tekkida olukordi, millega on keeruline hakkama saada. „Imelised aastad” on 2–8-aastaste laste vanematele mõeldud tõenduspõhine vanemlusprogramm, mis pakub tuge ja võimalust õppida, kuidas laste kasvatamisega paremini toime tulla. Koolitusel õpitakse, kuidas last tunnustada ja julgustada, arendada teda mängu abil, kehtestada tõhusalt reegleid ja piire, lahendada konflikte, tulla paremini toime stressiga jne. 

Programmi positiivne mõju vanematele ja lastele on teaduslikult tõestatud. Eestis korraldab  neid koolitusi Tervise Arengu Instituut koostöös kohalike omavalitsustega. Rõuge vallas on läbi viidud kaks koolitustsüklit, mis on osalejate poolt saanud väga hea tagasiside. Koolituse ajaks on organiseeritud lastehoid ja toitlustus. Vajadusel abistame ka transpordi organiseerimisega. 

Kolmanda koolitustsükli algusajaks on planeeritud 2020. aasta jaanuar. Täpsemast alguskuupäevast teavitame huvitatuid jaanuari alguses.

Koolitusel osalejate arv on piiratud. Lisainfo saamiseks või registreerimiseks palume saata kiri e-posti aadressil ave@rauge.ee või helistada numbril 5915 1456. 

 

Lisainfo internetishttps://tarkvanem.ee/koolitused/imelised-aastad/

Koolitus on osalejatele tasuta. 

Koolitajad: Iiris Tagen, Katrin Kadastik